Shaanxi Elade nový materiál Technology Co., Ltd.
Kategorie produktů

    Přidat: Č.32, Chuanghui Road, nová průmyslová zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Anoda pro průmyslové vody

Anoda pro průmyslové vody

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co., Ltd je jedním z předních Čína anoda pro výrobce průmyslové vody a s profesionální výrobce jsme schopni poskytnout vám levné anoda pro průmyslové vody s dobrou kvalitou. Vítejte na velkoobchodních produktů od nás. Princip fungování...

Shaanxi Elade nový materiál Technology Co., Ltd je jedním z předních Čína anoda pro výrobce průmyslové vody a s profesionální výrobce jsme schopni poskytnout vám levné anoda pro průmyslové vody s dobrou kvalitou. Vítejte na velkoobchodních produktů od nás.

Princip fungování elektrolytické vod je transformaci elektrické energie na chemickou energii elektrolytickým procesem. Reakce snížení oxidace se stane blízkosti elektrody elektrolytická buňky tak, aby je vyčištěná odpadní voda.


Tato léčebná metoda vody zahrnuje přímou oxidací redukční reakce na elektrody a nepřímé oxidační reakce snížení mezi chemický výrobek generované blízkosti elektrody a produktem ve vodě, elektrické flotace (o drobné bublinky v procesu elektrolýzy plovoucí) a tak dále.


V oblasti anod, organické v odpadní vodě, která je sotva se rozkládat a reduktivní anorganické dojít, oxidační reakce když anoda je dojem proud může oxidovat na neškodné látky.


V oblasti katodových toxických kovů ionty jsou sníženy na kov přímo nebo může změnit kovových iontů toxických vysoké valenční do nízké toxické kovových iontů snížením katody. titanium electrode for industrial water
Poskytujeme smíšené Metal Oxide (MMO) titanová anoda prostřednictvím nad principu pro zákazníka vyhovět jejich požadavkům.

Hot Tags: anoda pro průmyslové vody, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Související produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: Č.32, Chuanghui Road, nová průmyslová zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefon: +86-29-83151667
 Faxu:86-29-88880927
 E-mail:helen@sxelade.com
Share: