Shaanxi Elade nový materiál Technology Co., Ltd.
Categories

    Přidat: Č.32, Chuanghui Road, nová průmyslová zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Titanová anoda v elektrolytické extrakce kovu

Elektrolytické extrakce kovu je způsob, jak čistý kov, který má redukční reakce iontů kovů, extrahovat v elektrolytu po úpravny, umístit na povrchu katodické kovu s vysokým potenciálem.


Výroba neželezných kovů přímo získáte od extrakce čistých kovů elektrolýzou a můžete přeskočit střední postup tavení hrubé kov. Rozměrově stabilní anody jsou použity v tomto procesu mnoho v kovových rafinérie. Elektrolytické metalurgie v mokré metalurgického průmyslu má velkou část. Tímto způsobem vznikají non železné kovy, jako Zn, Cd, Cu, Mn, Co, Ni, Cr a tak dále, elektrolytické metalurgie. Elektrolytické extrakci lze provádět v roztoku chloridu, síranu a Smíšený roztok chloridu a síranu.

Aplikace titanové anody v elektrolytické metalurgie:

Elektrolytické Těžba neželezných kovů lze provádět v elektrolytu chlorid, síran elektrolytu a chlorid síran smíšené elektrolytu. To vyžaduje dobrou stabilitu anoda, odolnost proti korozi, dlouhou životnost a dobrou electrocatalytic činnosti ke snížení reakční anodou nad potenciálem a nádrže napětí. Je obtížné vybrat vhodný anoda materiály pro extrakci kovů z elektrolytické metalurgie. V posledních letech titanových anod a byla široce aplikován na poli kovy rafinérské.

Aplikace elektrolytických metalurgie:

Elektrolytické těžba wolframu, nikl, kobalt, mangan, chrom, zinek, kadmium

Elektrolytické těžba mědi vysoká extrakce

Elektrolytické těžba drahých kovů a zotavení

Hromaděním mědi v těle leptání řešení obvodů

Elektrolytické metalurgie ve třech různých řešení:

1. elektrolytické získávání kovů z roztoků chloridu

Na anodě elektrolýzou roztoku chloridu byl hlavně došlo k roztoku chloridu. Titanová anoda povlak má vlastnosti chlóru potenciál, dobrou elektrickou vodivost, vysoký stupeň korozní odolnosti, dlouhé životnosti a tak dále. Po provedení úprav elektrodu, Elade společnost dále zlepšit potenciál anodě kyslík evoluce a dlouhou životnost anody.

2. elektrolytické získávání kovů z roztoku síranu

Elektrolytické kovu v roztoku síranu potřebuje anoda s těmito rysy: high electrocatalytic aktivita, dobrou elektrickou vodivost a dlouho služba life.Compared s hlavní stříbrné anody, titanová anoda má lepší elektrickou vodivost a napětí buněk může být snížena o 0,5 V. Má vlastnosti energetických úspor a snížení spotřeby a nečistot katody produkt je nízká, a účinně zlepšit kvalitu produktu. Jako nerozpustný anoda nemá žádné znečištění životního prostředí a je ekologicky šetrný výrobek.

3. extrakce kovu z smíšeného roztoku chloridu a síranu

Když smíšený systém elektrolýza chloridu a síranu funguje, anoda evolutes chloru a kyslíku na stejnou dobu a anoda je náročnější provozuschopná a korozní odolnost materiálu je vyšší než u jednotného systému soli. Elade společnost vyvinula titanová anoda s přechodem kompozitní povlak, který je vyroben pro kovové rafinérie v smíšeného roztoku chlorid a síran, pod podmínkou, titanová anoda ukazuje dobrý výkon. Například v produkci kobaltu, pracovní život může dosáhnout až na jeden rok a v podstatě řeší problémy s korozí.

Kontaktujte nás
Adresa: Č.32, Chuanghui Road, nová průmyslová zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefon: +86-29-83151667
 Faxu:86-29-88880927
 E-mail:helen@sxelade.com
Share: