Shaanxi Elade nový materiál Technology Co., Ltd.
Categories

    Přidat: Č.32, Chuanghui Road, nová průmyslová zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Fax: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

MMO titanových anod pro kovové elektrolytickém

Elektrolytickém průmyslu, oxid olova anoda a smíšené Metal Oxide (MMO) anod jsou dvě společné možnosti. Však oxid olova anoda se nacházejí tyto nevýhody: těžká znečištění životního prostředí, vysokou spotřebou energie, křehké, sotva na výrobu do různých tvarů, povlak je snadno vyložit.


S ochranou životního prostředí, rostoucí a přísnější kontrolu znečištění MMO anody se stal široce používány v průmyslu kovových elektrolytickém od tohoto MMO titanových anod pro kovové elektrolytickém nabídnout čistší energie alternativní a významné úspory oproti oxid olova anoda.

Tento MMO anody se používají výhradně v obnovení systému. Systém se skládá z depozice Elektrolytická buňky v katodě, v kovu, kterou chcete získat. Že MMO potažené titanové anody , se ponoří do fluidního nevodivých částic, tím zajistíte, že existují vysoké úrovně hromadné dopravy a nízkým odběrem energie. Obnovení systému systém se používá pro efektivní využívání kovů ze zředěných roztoků, kde nelze považovat běžných chloridů.

Kovy, které mohou být vymáhány touto metodou jsou mědi, niklu, zinku a kobaltu a v oživení založené na kyanid elektrolyty zlata, stříbra, mědi, zinku a kadmia kyanid je elektrochemicky zničen, díky vylepšené anoda účinnosti. Různé kovy deska na různých napětí tak aplikaci, pokud různé napětí umožní všechny kovy mají být pokryty z smíšené kovové odtokové vody.

Elade je schopna dodávat nové anody a mezi nátěry a servis pro anody pro všechny tyto procesy, zejména složení povlaku pro síran, byl navržen tak, aby mít dlouhého trvání a nízkou energetickou spotřebu.Kontaktujte nás
Adresa: Č.32, Chuanghui Road, nová průmyslová zóna Hi-Tech, Xi'an, Čína
Telefon: +86-29-83151667
 Faxu:86-29-88880927
 E-mail:helen@sxelade.com
Share: